EN

KARŞILAMA

Türkiye ve Komşu Ülkeler Otel Yatırım Konferansı (CATHIC) sektörün en kıdemli otel yatırımcıları, operatörleri, geliştiricileri, danışmanları ve hükümet yetkililerinin bu heyecan verici pazarda sosyal ağ kurmak, en son gelişmeleri, trendleri ve fırsatları görüşmek için bir araya gelebilecekleri, bölgenin asıl buluşma noktasıdır.

CATHIC Danışma Kurulunun yardımıyla,  sektör tarafından sektör için bir eğitim programı geliştirdik. Bölgedeki önemli oyuncuları temsil eden 70’in üzerinde üst düzey yönetici ve sektör uzmanı,  Türkiye’nin filizlenen turizm ve konaklama sektörünün karşı karşıya kaldığı fırsatları ve zorlukları görüşecek. Program, küresel CEo’lar ve hükümet yetkilileriyle görüşmeleri, en üst düzey ekonomistlerin tahminlerini ve bölgedeki son gelişmeler, trendler ve sektördeki en iyi uygulamalar üzerine paneller içerecektir.

Erken kayıt indiriminden (US$ 600) yararlanabilmeniz için son şansınız. 18 Nisan Cuma gününden önce kayıt yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız.

CATHIC 2014 İstanbul’da görüşmek dileğiyle!

 

     

 

DİĞER ETKİNLİKLERİMİZE KATILIN

CATHIC, katılan tüm kilit oyuncular ile birlikte, Türkiye ve bölge pazarıyla ilgili büyük bir anlayış sağlar.
Karen Callahan, Dolce Hotels & Resorts

CATHIC, uluslararası operatörlere, emlak portföylerini çeşitlendirmenin bir yolu olarak otel yatırımlarına her geçen gün daha fazla bakan yeni nesil Türk yatırımcılar ve geliştiriciler ile tanışmak üzere harika fırsatlar sağlamaktadır.
Chris Nader, Shaza Hotels
 


CATHIC Video - Why Turkey is a hot market and
the place for hotel developers